Szybki rozwód w Kaliszu
Inspirujące

Szybki rozwód w Kaliszu

Kiedy stałam przed ołtarzem i wypowiadałam słowa przysięgi małżeńskiej była pewna, że nasze małżeństwo będzie trwało dopóki „śmierć nas nie rozłączy”. Niestety szybko przekonałam się, jak bardzo się myliłam.

Po raz pierwszy mąż zdradził mnie już kilka tygodni po ślubie i to z moją najlepszą przyjaciółką. Może wybaczyłaby mu zdradę, gdyby zrobił to tylko raz. Mąż zdradzał mnie regularnie, w końcu miałam tego dość i zdecydowałam się na rozwód.

Pomoc prawna przy rozwodzie

Zależało mi na znalezieniu prawnika, którego specjalnością są rozwody w Kaliszu. Chciałam bowiem zakończyć swoje małżeństwo jak najszybciej. Dość szybko znalazłam kancelarię, w której pracował empatyczny prawnik. Przygotował dla mnie pozew rozwodowy oraz był dla mnie wsparciem przez cały czas trwania procesu. Dzięki jego zaangażowaniu sprawa zakończyła się wyjątkowo szybko, a winnym rozpadowi naszego małżeństwa został uznany wyłącznie mój mąż. Takie orzeczenie było dla mnie bardzo korzystne. Dziś jestem w nowym i – odpukać – bardzo szczęśliwym związku.

Możesz również polubić…